KARATE SOKOL VELKÉ MEZIŘÍČÍ

TRENÉŘI
Marek Smejkal

Oddílový vedoucí je Marek Smejkal (1.DAN). Marek se mimo jiné stará o administrativní záležitosti ohledně našeho oddílu. U Marka si také můžete objednat vybavení potřebné ke karate (kimona, pásky, chrániče, doplňky, ...).Markovo zaměření je převážně na KATA a má zkušenosti i jako rozhodčí.


Martin Košut

Náš druhý trenér je Martin Košut (1.KYU).Martin nás z pracovních důvodů trénuje každý druhý týden. Martinovo zaměření je KUMITE (zápas), také aktivně závodí. Jeho největší úspěch v závodech je 3. místo na mistrovství světa v Portugalsku pořádanou FSKA v Almadě. Na otázku proč se věnuje právě karate odpověděl: "Jsem přesvědčen že tento sport je dobrý zejména k posílení ducha, obratnosti, sebeovládání, poznávat sebe sama. Nejde jen o to umět se rvát, ale spíše naučit se myslet jako bojovník a najít tu správnou cestu (DO). "

Michal Kraus

Náš třetí trenér se jmenuje Michal Kraus (1.KYU). Jeho tréninky jsou velice fyzicky i technicky náročné. Michal se také zaměřuje na KUMITE. Je velice přesný; jeho udery jsou velmi tvrdé - o čemž se můžete přesvědčit na vlastní kůži.
Hodnocení trenérů:
Všichni naši trenéři jsou důslední, chtějí z nás dostat jenom to nejlepší. Přestože každý z nich trénuje trochu jinak, výborně se doplňují.


TRÉNINKY

Na naše tréninky se můžete příjít kdykoliv podívat a pokud se vám karate ve Velkém Meziříčí zalíbí, můžete bez obav začít s námi trénovat. Pro ty, kteří nevědí kde a kdy karate je, jsme připravili tabulku odkdy jsou naše tréninky. Trénuje se v tělocvičně základní školy v Poštovní ulici. (pro ty kdo stále neví, je tam posilovna)

 ZAČÁTEČNÍCIPOKROČILÍ
PONDĚLÍ19:00 - 20:0020:00 - 21:00
STŘEDA19:00 - 20:0020:00 - 21:00
SOBOTA 10:00 - 11:30